Mega akciáááááááá

Držiak zachytávacej tyče DJ 1 18-25mm FeZn do muriva

Kód: EBL000000009
Neohodnotené
Značka: ZIN
€1,42
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Rozmery: L 140mm, Pre priemer tyče 18-25mm. Tento držiak zachytávacej tyče DJ 1 je ideálnym riešením pre spoľahlivé upevnenie tyče s priemerom 18-25 mm do muriva. Jeho kvalitná konštrukcia zinkovaná povrchovou úpravou (FeZn) zabezpečuje odolnosť voči korózii a vonkajším vplyvom.

Detailné informácie

Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
Doručujeme do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Tento držiak zachytávacej tyče DJ 1 je ideálnym riešením pre spoľahlivé upevnenie tyče s priemerom 18-25 mm do muriva. Jeho kvalitná konštrukcia zinkovaná povrchovou úpravou (FeZn) zabezpečuje odolnosť voči korózii a vonkajším vplyvom.

S týmto držiakom môžete jednoducho a bezpečne pripevniť vašu tyč do muriva. Je vhodný pre rôzne aplikácie vrátane stavebných projektov, montáží a iných konštrukčných úloh. S jeho robustným a spoľahlivým dizajnom budete mať istotu, že vaša tyč bude bezpečne upevnená.

Tento držiak DJ 1 je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý na inštaláciu a poskytoval pevné a trvalé upevnenie. Jeho široký rozsah pre priemer tyče ho robí všestranným a vhodným pre rôzne veľkosti a typy tyčí.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyče zachytávacie a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0,32 kg
Komponent: držiak
Dĺžka (m): 0,14 m
Priemer: 25 mm
Typové značenie: DJ 1
Materiál: oceľ žiarovo zinkovaná
Priemer tyče: 18-25 mm
Brand: ZIN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť ZIN s.r.o. je súkromná slovenská spoločnosť bez zahraničnej kapitálovej účasti, ktorá vznikla v roku 1991. Sídli v Hronskom Beňadiku, okres Žarnovica, kde sa nachádza výroba. Obchodná činnosť je zabezpečovaná z prevádzky v Hronskom Beňadiku ako aj prostredníctvom obchodnej kancelárie v Bratislave. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti ZIN s.r.o. je výroba a predaj súčastí bleskozvodov a uzemňovania. História výroby bleskozvodov sa v Hronskom Beňadiku začala už v roku 1955, keď sa v bývalom Československu zahájila výstavba panelových domov.