google-site-verification=fOL3bdUYPNVFkx09Z1QXMbcE5v0SzlCnkYXmPTc0UWc https://www.fstavenergy.sk/admin/google-search-console/
Mega akciáááááááá

Kábel ohybný plochý CYH 2x0,35 pvc transparentný/červený

Kód: KOH000004842
Neohodnotené
Značka: SKW
€0,18
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Káble s týmito parametrami sa často používajú ako riadiace káble pre rôzne elektrické zariadenia, obzvlášť tam, kde je potrebné vedenie menších signálov alebo elektrických prúdov.

Detailné informácie

Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
Doručujeme do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Káble s týmito parametrami sa často používajú ako riadiace káble pre rôzne elektrické zariadenia, obzvlášť tam, kde je potrebné vedenie menších signálov alebo elektrických prúdov. Ich ohybná plochá štruktúra naznačuje, že by mohli byť vhodné pre aplikácie, ktoré vyžadujú flexibilitu a umožňujú ich jednoduché prevedenie cez ohyby alebo zákruty. Použitie kábla môže byť v telekomunikáciách, montážnych aplikáciách, výrobnej linke, alebo v domácnostiach.

Dodatočné parametre

Kategória: H05VV-F, H03VV-F, CYH
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0,017 kg
Počet žíl: 2
Menovitý prierez vodiča: 0,35 mm2
UV stabilita: nie
Farba: transparentná/červená
Tienenie: Nie
Menovité napätie: 50 V
Priemer vonkajší: 6 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ODBORNÉ ZNALOSTI A KONTINUITA V SPOLOČNOSTI SKW.
Keď je spoločnosť úspešná už viac ako 130 rokov, je to jasný znak odbornosti a kontinuity. Znamená to však viac než to: je to dôkazom našej vášne a nadšenia pre naše podnikanie. To vám radi preukážeme. Dnes, rovnako ako v minulosti, vďačí spoločnosť SKW za svoj úspech odborným zamestnancom a nekompromisnému dodržiavaniu noriem kvality v kombinácii s logistikou orientovanou na zákazníka.

Naším cieľom ako odborného kontaktného partnera ponúkajúceho široký sortiment káblov je nielen dodávať vynikajúce výrobky vysokej kvality, ale aj ponúkať individuálne riešenia na mieru. Naši zákazníci oceňujú náš úspešný produktový manažment a naše rozsiahle technické know-how, ako aj rýchlu dostupnosť, ktorú zabezpečuje náš veľký objem skladových zásob. Práve vďaka tomu je spoločnosť SKW takým úspešným zákazníckym a logistickým centrom. Naše trvalé skladové zásoby zahŕňajú približne 3 000 druhov silových, komunikačných a priemyselných káblov, ktoré sú podľa potreby k dispozícii na dodanie "just in time".

Spoľahlivosť je vlastnosť, ktorá definuje naše výrobky aj náš tím - každý deň sa riadi dokonalosťou. Využite náš záväzok ako svoju výhodu.