Mega akciáááááááá

Držiak zachytávacej tyče 5403330 nerez na krov horný

Kód: EBL000000621
Neohodnotené
Značka: OBO
€77,50
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

OBO Bettermann Držiak zachytávacej tyče F-Fix na strešný hrebeň

Detailné informácie

Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
Doručujeme do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

OBO Bettermann Držiak zachytávacej tyče F-Fix na strešný hrebeň. Systém obsahuje držiak V2A a hliníkovú zachytávaciu tyč s dĺžkou 1 m. Pre jednoduché, rýchle a bezpečné upevnenie zachytávacích tyčí s priemerom 16 mm. Možnosť nastavenia šírky v rozsahu 180 - 260 mm. Vzdialenosť hrebeňových držiakov 110 m. Materiál: ušlachtilá oceľ, nehrdzavejúca. Použitie na ochranu strešných nadstavieb, napríklad fotovoltaických a TV/SAT zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyče zachytávacie a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0,62 kg
Komponent: držiak
Dĺžka (m): 1 m
Priemer: 16,6 mm
Typové značenie: F-FIX-132
Materiál: nerez
Brand: OBO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

OBO – názov našej značky hovorí už vlastne za všetko

Do roku 1952 to bolo pravidlo: ak sa mala osadiť hmoždinka, bolo potrebné v danom mieste predvŕtať dieru. Nikto to nespochybňoval. Len jeden konštruktér zo spoločnosti OBO sa s tým nechcel uspokojiť. Vyvinul kovovú hmoždinku, ktorú je možné vďaka špeciálnej konštrukcii priamo zatĺcť do steny.

Od tohto momentu mal náš priekopnícky duch svoje meno: OBO – bez vŕtania (nem.: Ohne Bohren). Remeselníkom priniesla táto montážna výhoda značné uľahčenie práce.

Od tohto vynálezu prešlo viac ako polstoročie. Priekopnícky duch OBO však zostal: naši inžinieri naďalej neustále pracujú na vývoji nových výrobkov a na zdokonaľovaní existujúcich, aby sa dali ľahšie a tým aj efektívnejšie namontovať. OBO je naša obchodná značka. OBO znamená ambíciu neustále overovať spokojnosť s našimi výrobkami a zdokonaľovať ich.