Držiak zachytávacej tyče 5403330 nerez na krov horný

Kód: EBL000000621
Neohodnotené
Značka: OBO
€77,50
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

OBO Bettermann Držiak zachytávacej tyče F-Fix na strešný hrebeň

Detailné informácie

Podrobný popis

OBO Bettermann Držiak zachytávacej tyče F-Fix na strešný hrebeň. Systém obsahuje držiak V2A a hliníkovú zachytávaciu tyč s dĺžkou 1 m. Pre jednoduché, rýchle a bezpečné upevnenie zachytávacích tyčí s priemerom 16 mm. Možnosť nastavenia šírky v rozsahu 180 - 260 mm. Vzdialenosť hrebeňových držiakov 110 m. Materiál: ušlachtilá oceľ, nehrdzavejúca. Použitie na ochranu strešných nadstavieb, napríklad fotovoltaických a TV/SAT zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyče zachytávacie a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0,62 kg
Komponent: držiak
Dĺžka (m): 1 m
Priemer: 16,6 mm
Typové značenie: F-FIX-132
Materiál: nerez
Brand: OBO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

OBO – názov našej značky hovorí už vlastne za všetko

Do roku 1952 to bolo pravidlo: ak sa mala osadiť hmoždinka, bolo potrebné v danom mieste predvŕtať dieru. Nikto to nespochybňoval. Len jeden konštruktér zo spoločnosti OBO sa s tým nechcel uspokojiť. Vyvinul kovovú hmoždinku, ktorú je možné vďaka špeciálnej konštrukcii priamo zatĺcť do steny.

Od tohto momentu mal náš priekopnícky duch svoje meno: OBO – bez vŕtania (nem.: Ohne Bohren). Remeselníkom priniesla táto montážna výhoda značné uľahčenie práce.

Od tohto vynálezu prešlo viac ako polstoročie. Priekopnícky duch OBO však zostal: naši inžinieri naďalej neustále pracujú na vývoji nových výrobkov a na zdokonaľovaní existujúcich, aby sa dali ľahšie a tým aj efektívnejšie namontovať. OBO je naša obchodná značka. OBO znamená ambíciu neustále overovať spokojnosť s našimi výrobkami a zdokonaľovať ich.