Mega akciáááááááá

Držiak zachytávacej tyče DJ 1 18-25mm nerez do muriva

Kód: EBL000001184
Neohodnotené
Značka: ZIN
€5,88
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Držiak zachytávacej tyče DJ 1 je praktickým a spoľahlivým nerezovým držiakom určeným na upevnenie zachytávacej tyče s priemerom od 18 do 25 mm do muriva. Tento držiak je vyrobený z nerezovej ocele, čo zabezpečuje jeho odolnosť voči korózii a dlhú životnosť

Detailné informácie

Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
Doručujeme do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Držiak zachytávacej tyče DJ 1 je praktickým a spoľahlivým nerezovým držiakom určeným na upevnenie zachytávacej tyče s priemerom od 18 do 25 mm do muriva. Tento držiak je vyrobený z nerezovej ocele, čo zabezpečuje jeho odolnosť voči korózii a dlhú životnosť.

S jednoduchým a efektívnym dizajnom umožňuje tento držiak pevné a bezpečné upevnenie zachytávacej tyče do stien alebo iných povrchov. Je ideálny pre rôzne stavebné a montážne projekty, kde je potrebné spoľahlivé a trvanlivé riešenie pre zachytávanie tyče.

S týmto držiakom môžete ľahko a efektívne pracovať s zachytávacími tyčami a zabezpečiť ich stabilné upevnenie. Objednajte si ho ešte dnes a zvýšte spoľahlivosť vašich konštrukcií a montážnych prác.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyče zachytávacie a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0,31 kg
Komponent: držiak
Priemer: 25 mm
Typové značenie: DJ 1
Materiál: nerez
Brand: ZIN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť ZIN s.r.o. je súkromná slovenská spoločnosť bez zahraničnej kapitálovej účasti, ktorá vznikla v roku 1991. Sídli v Hronskom Beňadiku, okres Žarnovica, kde sa nachádza výroba. Obchodná činnosť je zabezpečovaná z prevádzky v Hronskom Beňadiku ako aj prostredníctvom obchodnej kancelárie v Bratislave. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti ZIN s.r.o. je výroba a predaj súčastí bleskozvodov a uzemňovania. História výroby bleskozvodov sa v Hronskom Beňadiku začala už v roku 1955, keď sa v bývalom Československu zahájila výstavba panelových domov.