Podstavec k zachytávacej tyči ZIN JP a OB pr.330mm kruhový betón 17kg

Kód: EBL000001057
Neohodnotené
Značka: ZIN
€11,86
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Podstavec k zachytávacej tyči ZIN JP a OB je robustným a spoľahlivým betónovým podstavcom v tvare kruhu s priemerom 330 mm. S hmotnosťou 17 kg poskytuje stabilnú základňu pre zachytávacie tyče ZIN JP a OB, čím zabezpečuje ich bezpečné upevnenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Podstavec k zachytávacej tyči ZIN JP a OB je robustným a spoľahlivým betónovým podstavcom v tvare kruhu s priemerom 330 mm. S hmotnosťou 17 kg poskytuje stabilnú základňu pre zachytávacie tyče ZIN JP a OB, čím zabezpečuje ich bezpečné upevnenie.

Tento podstavec je navrhnutý tak, aby odolával náročným podmienkam a zabezpečil trvalú stabilitu zachytávacej tyče. Je vhodný pre rôzne aplikácie, vrátane stavebných projektov, kde je potrebné mať pevnú a trvanlivú základňu.

S týmto podstavcom môžete ľahko a bezpečne pracovať s zachytávacími tyčami ZIN JP a OB, čím zjednodušujete inštaláciu a montáž. Objednajte si ho ešte dnes a zabezpečte si spoľahlivé riešenie pre svoje stavebné potreby.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyče zachytávacie a príslušenstvo
Hmotnost: 17 kg
Komponent: podstavec
Materiál: betón
Brand: ZIN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť ZIN s.r.o. je súkromná slovenská spoločnosť bez zahraničnej kapitálovej účasti, ktorá vznikla v roku 1991. Sídli v Hronskom Beňadiku, okres Žarnovica, kde sa nachádza výroba. Obchodná činnosť je zabezpečovaná z prevádzky v Hronskom Beňadiku ako aj prostredníctvom obchodnej kancelárie v Bratislave. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti ZIN s.r.o. je výroba a predaj súčastí bleskozvodov a uzemňovania. História výroby bleskozvodov sa v Hronskom Beňadiku začala už v roku 1955, keď sa v bývalom Československu zahájila výstavba panelových domov.