Mega akciáááááááá

Podstavec k zachytávacej tyči ZIN JP a OB pr.330mm kruhový betón 17kg

Kód: EBL000001057
Neohodnotené
Značka: ZIN
€11,86
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Podstavec k zachytávacej tyči ZIN JP a OB je robustným a spoľahlivým betónovým podstavcom v tvare kruhu s priemerom 330 mm. S hmotnosťou 17 kg poskytuje stabilnú základňu pre zachytávacie tyče ZIN JP a OB, čím zabezpečuje ich bezpečné upevnenie

Detailné informácie

Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
Doručujeme do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Podstavec k zachytávacej tyči ZIN JP a OB je robustným a spoľahlivým betónovým podstavcom v tvare kruhu s priemerom 330 mm. S hmotnosťou 17 kg poskytuje stabilnú základňu pre zachytávacie tyče ZIN JP a OB, čím zabezpečuje ich bezpečné upevnenie.

Tento podstavec je navrhnutý tak, aby odolával náročným podmienkam a zabezpečil trvalú stabilitu zachytávacej tyče. Je vhodný pre rôzne aplikácie, vrátane stavebných projektov, kde je potrebné mať pevnú a trvanlivú základňu.

S týmto podstavcom môžete ľahko a bezpečne pracovať s zachytávacími tyčami ZIN JP a OB, čím zjednodušujete inštaláciu a montáž. Objednajte si ho ešte dnes a zabezpečte si spoľahlivé riešenie pre svoje stavebné potreby.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyče zachytávacie a príslušenstvo
Hmotnost: 17 kg
Komponent: podstavec
Materiál: betón
Brand: ZIN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť ZIN s.r.o. je súkromná slovenská spoločnosť bez zahraničnej kapitálovej účasti, ktorá vznikla v roku 1991. Sídli v Hronskom Beňadiku, okres Žarnovica, kde sa nachádza výroba. Obchodná činnosť je zabezpečovaná z prevádzky v Hronskom Beňadiku ako aj prostredníctvom obchodnej kancelárie v Bratislave. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti ZIN s.r.o. je výroba a predaj súčastí bleskozvodov a uzemňovania. História výroby bleskozvodov sa v Hronskom Beňadiku začala už v roku 1955, keď sa v bývalom Československu zahájila výstavba panelových domov.