Mega akciáááááááá

Tyč zachytávacia JD 10 1,0m FeZn do dreva

Kód: EBL000000048
Neohodnotené
Značka: ZIN
€9,68
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Rozmery: L 1000mm, D 18mm. Táto tyč zachytávacia JD 10 s dĺžkou 1,0 metra je praktickým a spoľahlivým produktom na upevnenie v drevených konštrukciách. Je vyrobená z kvalitného materiálu a má povrchovú úpravu zinkom (FeZn), čo ju chráni pred koróziou

Detailné informácie

Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
Doručujeme do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Táto tyč zachytávacia JD 10 s dĺžkou 1,0 metra je praktickým a spoľahlivým produktom na upevnenie v drevených konštrukciách. Je vyrobená z kvalitného materiálu a má povrchovú úpravu zinkom (FeZn), čo ju chráni pred koróziou.

S dĺžkou 1,0 metra je táto tyč ideálna pre rôzne montáže v drevených konštrukciách. Môže byť použitá v domácom remesle, pri stavebných prácach, alebo pri záhradnej architektúre. Je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivé a bezpečné upevnenie v dreve.

Táto tyč zachytávacia JD 10 je jednoduchá na inštaláciu a jej povrchová úprava zinkom zabezpečuje, že bude dlhodobo chránená pred vonkajšími vplyvmi. Je ideálnym riešením pre všetky vaše projekty, kde potrebujete spoľahlivé upevnenie v drevených konštrukciách.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyče zachytávacie a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2,29 kg
Komponent: tyč zachytávacia
Dĺžka (m): 1 m
Priemer: 10 mm
Typové značenie: JD10
Materiál: oceľ žiarovo zinkovaná
Rozmery: L 1000mm, D 18mm
Brand: ZIN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť ZIN s.r.o. je súkromná slovenská spoločnosť bez zahraničnej kapitálovej účasti, ktorá vznikla v roku 1991. Sídli v Hronskom Beňadiku, okres Žarnovica, kde sa nachádza výroba. Obchodná činnosť je zabezpečovaná z prevádzky v Hronskom Beňadiku ako aj prostredníctvom obchodnej kancelárie v Bratislave. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti ZIN s.r.o. je výroba a predaj súčastí bleskozvodov a uzemňovania. História výroby bleskozvodov sa v Hronskom Beňadiku začala už v roku 1955, keď sa v bývalom Československu zahájila výstavba panelových domov.