Tyč zachytávacia JP 20 2,0m FeZn bez osadenia

Kód: EBL000000059
Neohodnotené
Značka: ZIN
€14,68
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

áto tyč zachytávacia JP 20 o dĺžke 2,0 metra je vyrobená z kvalitného materiálu s povrchovou úpravou FeZn, čo zabezpečuje ochranu pred koróziou a zlepšuje jej trvanlivosť. Táto konkrétna tyč je dodávaná bez osadenia, čo znamená, že je pripravená na ďalšiu inštaláciu alebo použitie

Rozmery: L 2000mm, D 18mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto tyč zachytávacia JP 20 o dĺžke 2,0 metra je vyrobená z kvalitného materiálu s povrchovou úpravou FeZn, čo zabezpečuje ochranu pred koróziou a zlepšuje jej trvanlivosť. Táto konkrétna tyč je dodávaná bez osadenia, čo znamená, že je pripravená na ďalšiu inštaláciu alebo použitie.

Zachytávacie tyče sa často využívajú v stavebných, montážnych a iných priemyselných aplikáciách na upevnenie, kotvenie a zabezpečenie rôznych prvkov. Táto 2-metrová tyč je dostatočne dlhá pre vaše potreby a vďaka svojej kvalitnej výrobe a povrchovej úprave je spoľahlivým nástrojom pre vaše projekty.

Objednajte si túto tyč zachytávaciu a môžete ju začať používať na rôzne aplikácie, kde potrebujete spoľahlivé upevnenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyče zachytávacie a príslušenstvo
Hmotnost: 4,2 kg
Komponent: tyč zachytávacia
Dĺžka (m): 2 m
Priemer: 20 mm
Typové značenie: JP20
Materiál: oceľ žiarovo zinkovaná
Rozmery: L 2000mm, D 18mm
Brand: ZIN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť ZIN s.r.o. je súkromná slovenská spoločnosť bez zahraničnej kapitálovej účasti, ktorá vznikla v roku 1991. Sídli v Hronskom Beňadiku, okres Žarnovica, kde sa nachádza výroba. Obchodná činnosť je zabezpečovaná z prevádzky v Hronskom Beňadiku ako aj prostredníctvom obchodnej kancelárie v Bratislave. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti ZIN s.r.o. je výroba a predaj súčastí bleskozvodov a uzemňovania. História výroby bleskozvodov sa v Hronskom Beňadiku začala už v roku 1955, keď sa v bývalom Československu zahájila výstavba panelových domov.