Mega akciáááááááá

Tyč zachytávacia JP 20 2,0m AlMgSi bez osadenia

Kód: EBL000000052
Neohodnotené
Značka: KOVOBLESK
€34,47
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Rozmery: L 2000mm, D 16mm, Prevedenie: ukončenie bez osadenia. Táto tyč zachytávacia JP 20 s dĺžkou 2,0 metra je vyrobená z vysokokvalitného hliníkového materiálu AlMgSi a dodáva sa bez osadenia. Je to ideálne riešenie pre vaše stavebné, montážne a priemyselné potreby

Detailné informácie

Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
Doručujeme do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Táto tyč zachytávacia JP 20 s dĺžkou 2,0 metra je vyrobená z vysokokvalitného hliníkového materiálu AlMgSi a dodáva sa bez osadenia. Je to ideálne riešenie pre vaše stavebné, montážne a priemyselné potreby. Hliník ako konštrukčný materiál ponúka ľahkosť a odolnosť voči korózii, čo z neho robí vynikajúci výber pre vonkajšie aj vnútorné aplikácie.

S dĺžkou 2,0 metra poskytuje táto tyč dostatok priestoru pre rôzne inštalácie a upevnenia. Bez osadenia vám poskytuje maximálnu flexibilitu pri jej použití. Je určená na spoľahlivé upevnenie rôznych komponentov a je ideálna pre rôzne projekty a aplikácie.

Ak hľadáte spoľahlivé a odolné riešenie pre vaše montáže a konštrukčné potreby, táto tyč zachytávacia JP 20 môže byť tou správnou voľbou. Je vyrobená z kvalitného materiálu a je pripravená na rôzne stavebné výzvy. Objednajte si ju pre vaše projekty, kde potrebujete pevné a ľahké upevnenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyče zachytávacie a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1,58 kg
Komponent: tyč zachytávacia
Dĺžka (m): 2 m
Priemer: 20 mm
Typové značenie: JP20
Materiál klinu: hliník/horčík/kremík
Rozmery: L 2000mm, D 16mm
Prevedenie: ukončenie bez osadenia
Brand: KOVOBLESK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: