Tyč zachytávacia JP 20 2,0m AlMgSi bez osadenia

Kód: EBL000000052
Neohodnotené
Značka: KOVOBLESK
€34,47
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Rozmery: L 2000mm, D 16mm, Prevedenie: ukončenie bez osadenia. Táto tyč zachytávacia JP 20 s dĺžkou 2,0 metra je vyrobená z vysokokvalitného hliníkového materiálu AlMgSi a dodáva sa bez osadenia. Je to ideálne riešenie pre vaše stavebné, montážne a priemyselné potreby

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto tyč zachytávacia JP 20 s dĺžkou 2,0 metra je vyrobená z vysokokvalitného hliníkového materiálu AlMgSi a dodáva sa bez osadenia. Je to ideálne riešenie pre vaše stavebné, montážne a priemyselné potreby. Hliník ako konštrukčný materiál ponúka ľahkosť a odolnosť voči korózii, čo z neho robí vynikajúci výber pre vonkajšie aj vnútorné aplikácie.

S dĺžkou 2,0 metra poskytuje táto tyč dostatok priestoru pre rôzne inštalácie a upevnenia. Bez osadenia vám poskytuje maximálnu flexibilitu pri jej použití. Je určená na spoľahlivé upevnenie rôznych komponentov a je ideálna pre rôzne projekty a aplikácie.

Ak hľadáte spoľahlivé a odolné riešenie pre vaše montáže a konštrukčné potreby, táto tyč zachytávacia JP 20 môže byť tou správnou voľbou. Je vyrobená z kvalitného materiálu a je pripravená na rôzne stavebné výzvy. Objednajte si ju pre vaše projekty, kde potrebujete pevné a ľahké upevnenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyče zachytávacie a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1,58 kg
Komponent: tyč zachytávacia
Dĺžka (m): 2 m
Priemer: 20 mm
Typové značenie: JP20
Materiál klinu: hliník/horčík/kremík
Rozmery: L 2000mm, D 16mm
Prevedenie: ukončenie bez osadenia
Brand: KOVOBLESK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: