Tyč zachytávacia JP 30 25 3,0m FeZn bez osadenia

Kód: EBL000000063
Neohodnotené
Značka: ZIN
€43,29
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Táto tyč zachytávacia JP 30 25 o dĺžke 3,0 metrov je vyrobená z kvalitného materiálu s povrchovou úpravou FeZn, čo zabezpečuje ochranu pred koróziou a zlepšuje jej trvanlivosť. Táto konkrétna tyč je dodávaná bez osadenia, čo znamená, že je pripravená na ďalšiu inštaláciu alebo použitie

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto tyč zachytávacia JP 30 25 o dĺžke 3,0 metrov je vyrobená z kvalitného materiálu s povrchovou úpravou FeZn, čo zabezpečuje ochranu pred koróziou a zlepšuje jej trvanlivosť. Táto konkrétna tyč je dodávaná bez osadenia, čo znamená, že je pripravená na ďalšiu inštaláciu alebo použitie.

Zachytávacie tyče sa často využívajú v stavebných, montážnych a iných priemyselných aplikáciách na upevnenie, kotvenie a zabezpečenie rôznych prvkov. S touto dlhou 3-metrovou tyčou budete mať dostatok materiálu pre vaše potreby.

Jej kvalitné spracovanie a povrchová úprava z nej robia spoľahlivý a trvanlivý nástroj pre vaše stavebné projekty. Objednajte si ju a môžete začať s používaním v rámci vašich aplikácií.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyče zachytávacie a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11,35 kg
Komponent: tyč zachytávacia
Dĺžka (m): 3 m
Priemer: 30 mm
Typové značenie: JP30
Materiál: oceľ žiarovo zinkovaná
Brand: ZIN
Rozmery: L 3000mm, D 25mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť ZIN s.r.o. je súkromná slovenská spoločnosť bez zahraničnej kapitálovej účasti, ktorá vznikla v roku 1991. Sídli v Hronskom Beňadiku, okres Žarnovica, kde sa nachádza výroba. Obchodná činnosť je zabezpečovaná z prevádzky v Hronskom Beňadiku ako aj prostredníctvom obchodnej kancelárie v Bratislave. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti ZIN s.r.o. je výroba a predaj súčastí bleskozvodov a uzemňovania. História výroby bleskozvodov sa v Hronskom Beňadiku začala už v roku 1955, keď sa v bývalom Československu zahájila výstavba panelových domov.