Mega akciáááááááá

Tyč zachytávacia JP 30 25 3,0m FeZn bez osadenia

Kód: EBL000000063
Neohodnotené
Značka: ZIN
€43,29
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Táto tyč zachytávacia JP 30 25 o dĺžke 3,0 metrov je vyrobená z kvalitného materiálu s povrchovou úpravou FeZn, čo zabezpečuje ochranu pred koróziou a zlepšuje jej trvanlivosť. Táto konkrétna tyč je dodávaná bez osadenia, čo znamená, že je pripravená na ďalšiu inštaláciu alebo použitie

Detailné informácie

Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
Doručujeme do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Táto tyč zachytávacia JP 30 25 o dĺžke 3,0 metrov je vyrobená z kvalitného materiálu s povrchovou úpravou FeZn, čo zabezpečuje ochranu pred koróziou a zlepšuje jej trvanlivosť. Táto konkrétna tyč je dodávaná bez osadenia, čo znamená, že je pripravená na ďalšiu inštaláciu alebo použitie.

Zachytávacie tyče sa často využívajú v stavebných, montážnych a iných priemyselných aplikáciách na upevnenie, kotvenie a zabezpečenie rôznych prvkov. S touto dlhou 3-metrovou tyčou budete mať dostatok materiálu pre vaše potreby.

Jej kvalitné spracovanie a povrchová úprava z nej robia spoľahlivý a trvanlivý nástroj pre vaše stavebné projekty. Objednajte si ju a môžete začať s používaním v rámci vašich aplikácií.

Dodatočné parametre

Kategória: Tyče zachytávacie a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11,35 kg
Komponent: tyč zachytávacia
Dĺžka (m): 3 m
Priemer: 30 mm
Typové značenie: JP30
Materiál: oceľ žiarovo zinkovaná
Brand: ZIN
Rozmery: L 3000mm, D 25mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť ZIN s.r.o. je súkromná slovenská spoločnosť bez zahraničnej kapitálovej účasti, ktorá vznikla v roku 1991. Sídli v Hronskom Beňadiku, okres Žarnovica, kde sa nachádza výroba. Obchodná činnosť je zabezpečovaná z prevádzky v Hronskom Beňadiku ako aj prostredníctvom obchodnej kancelárie v Bratislave. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti ZIN s.r.o. je výroba a predaj súčastí bleskozvodov a uzemňovania. História výroby bleskozvodov sa v Hronskom Beňadiku začala už v roku 1955, keď sa v bývalom Československu zahájila výstavba panelových domov.